Produkter

Delbetaling - fra kr 95 per måned
Faktura
Postoppkrav Servicepakke
Faktura - betal innen 14 dager

Rapport fra N-3 Norefjellrittet

Milslukern Pro Cykling møtte mannsterke opp på Norefjell.

Hadde ett supert opplegg med arrangørene, meget gode fassiliteter, minimalt med logistikk gjør N-3 til ett supert arrangemaent. Etter en god natts søvn var det klart for dyst. Starten gikk og Jo Nordskar satt tempoet. Vi andre på hjul, Anders Stenbrenden fra oss var første mann som møtte problemer. I den første lange utforkjøringen traff han en tverrgrøft og knuste bakhjulet sitt. I første terrengpartiet passerte jeg både Ola Nilstad og Dag Torp Hansen m flere. Med hver sin slange i hånden, punktert. Dag fikk ikke fikset dette og måtte bryte. Ola fikk lappet hjulet og kom seg i gang igjen. Ola ble tillslutt nr 28. Jeg (Aslak Berglund) hadde tunge bein, men ingen tekniske problemer og endte på en delt 22 plass. Morten Simonsen var heller ikke helt på topp denne dagen, men kjørte inn til en 9 plass som beste fra Milslukern Pro Cykling. Silje Stensrud hadde en god dag og ble nr 6.

Norefjellrittet var ett bra ritt med alt ett marathon ritt skal inneholde: sti både opp og ned,grus og mye bakker. Vi rakk vel alle og bli skikkelig slitne.. tommelen opp for N-3.

Mvh Aslak Berglund

Kalender

12/5
22/5
29/5
2/6
5/6

Milsluker`ns nyhetsarkiv

6. plass i Helgøyatråkket
Salomon Trail Tour 2013
Nå kan du gjøre sommerens innkjøp i ro og mak og betale i slutten av august! Med Klarnas sommerkampanje kan du handle i mai, juni og juli, og betale først i slutten av august – til 0% rente.
Det å være jente på Milsluker`n har gitt meg mye tæl i livet..
Et vellykket renn med masse sol og passe skarpt før.
Er du glad i bratte bakker.. Testrenn: Oslos Bratteste - På ski!
Rapport fra Birkebeinerrennet 2013