Ansatte

Milslukern`s ansatte

Christian Stabel Eriksen

Daglig leder og medeier

E-post: support@milslukern.no

Telefon: 23 26 44 30

Eirik Bentzen

Medeier, avdelingsleder kajakk og slipeansvarlig

E-post: eirik@milslukern.no

Telefon: 23 26 44 30

Ekspertområde: Kajakk og ski

Mona Hallingrød

Butikksjef og administrasjonsjef

E-post:mona@milslukern.no

Telefon: 23 26 44 30

Hege Ristvedt

Kontor/nettbutikksjef

E-post:hege@milslukern.no

Telefon: 23 26 44 30

Ekspertområde: 

Ragnvald Reed

E-post: ragnvald@milslukern.no

Telefon: 23 26 44 30

Ekspertområde: Ski og prepp

Aslak Berglund

Avdelingsleder ski

E-post: aslak@milslukern.no

Telefon:23 26 44 30

Ekspertområde: Ski

Odd Jensen

Spesialisten på alle områder

Telefon: 23 26 44 30

Ekspertområde: Ski

Kjell Magnus Olsen

Avdelingsleder sykkel og verkstedsansvarlig

Telefon:23 26 44 30

Ekspertområde: Sykkel

Skjalg Stranda

Sykkelmekaniker sommer og tekstilansvarlig vinter

Telefon: 23 26 44 30

Ekspertområde: Sykkel

Sondre Nobel Skalleberg

Butikkmedarbeider

Telefon:23 26 44 30

Ekspertområde: Ski

Øyvind Sandbakken

Verksted/slip

Telefon: 23 26 44 30

Ekspertområde: Ski

Ingrid Saupstad

Butikkmedarbeider

Telefon: 23 26 44 30

Ekspertområde: Ski

Arne Jensen

Verkstedsjef

Telefon: 23 26 44 30

Ekspertområde: Ski

Peder Huitfeldt

Kontormedarbeider/Nettbutikk

Telefon: 23 26 44 30

E-post : nettbutikk@milslukern.no

Ekspertområde: Ski

Per Erik Mork

Butikkmedarbeider

Telefon: 23 26 44 30

Ekspertområde: Sykkel, ski

Halvor West

Butikkmedarbeider

Telefon: 23 26 44 30

Ekspertområde: Kajakk

Kjetil Stuge Bånerud

Butikkmedarbeider

Telefon: 23 26 44 30

Ekspertområde: Ski

Morten Simonsen

Nettbutikk/sykkel og ski ansvarlig

Telefon: 23 26 44 30

Ekspertområde: Ski, sykkel

Lars Jensrud

Verkstedmedarbeider

Telefon: 23 26 44 30

Ekspertområde: Ski