Pakke med både skøyteski og binding fra Rossingol! Meget god pakke for trening og skirenn for de som ønsker en fin pakke til en god pris.
X-ium Skating er utviklet som en allround ski med tanke på spenn og kammerhøyde, som egner seg for de fleste underlag.
Skiene er et supert valg for både aktive og treningsentusiaster som ønsker ett par til alle forhold.
Skiene benytter seg av Premium Sidewall, som er en nyutviklet sidevegg og kant for ekstra stabilitet og flyt i snøen.
Spesifikasjoner
- Bredde: 40 - 44 - 43 - 43 mm
- Vekt pr par: 1120 gr / 186 cm
- Bruksområde: Konkurranse, turløp og trening
Bindingene:
Meget god skøytebinding fra Rossignol med hardere fleks for skøyting. Laget for å gi god stabilitet og kraftoverføring fra deg som skiløper og ned i skiene. Enkel å justere med totalt 7 forskjellige posisjoner som gjør at du kan påvirke skiegenskapene mens du er ute på tur. Fremover for økt stabilitet i fremskien, mens du kan flytte bindinger bakover for å gjøre skien mer lettgått, men med noe lavere stabilitet. Lett og god binding, som gir deg det du trenger for en suveren skøyteopplevelse.
Bindingen er kompatibel med alle NNN såler fra Alpina og Madshus, Turnamic fra Rossignol og Fischer, samt Prolink fra Salomon
Husk å legge inn vekt og høyde i kommentarfeltet